Картина на полотні на стіну для інтер`єру/спальні/прихожої Вазон 50х50 см (H5050_15NG001)
764 ₴
- В наявності
- Код: H5050_15NG001
+380 (96) 500-41-53
- +380 (73) 394-40-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскрава і стильна картина на полотні прикрасить Ваш інтер'єр чи стане незвичайним і оригінальним подарунком.
Переваги:
- Друк: повнокольоровий;
- Натяжка: тканина натягнута на підрамник з твердих порід дерева. Підрамник попередньо проклеюється. Бічна частина підрамника також закрита запечатаною тканиною;
- Упаковка: кожна картина упаковується в індивідуальну коробку з гофрокартону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота картини | 50 см |
| Виконання | Друк на полотні |
| Матеріал рами | Дерево |
| Оформлення | На підрамнику |
| Стан | Новий |
| Тип картини | Оригінал |
| Ширина картини | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Потрібна передоплата (повна/часткова) |
| Розмір картини | 50х50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴



